Figurujemy
BLOG
EDYCJE
FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY
FacebookYouTube
Edycja I
19 lipca 2014
Figurujemy po raz pierwszy 20 - 26 luty 2011

I EDYCJA REKREACYJNEGO OBOZU ŁYŻWIARSKIEGO W TORUNIU

 

Pomysł zorganizowania takiego obozu zrodził się w głowach Magdy Dolskiej i Natalii Rutkowskiej. Dziewczyny długo się zastanawiały w końcu jednak podjęły wyzwanie. Po kilku miesiącach przygotowań 20 lutego 2011 roku spotkaliśmy się wszyscy na toruńskim lodowisku Mentor. 

 

Nasze pierwsze zgrupowanie trwało 6 wyjątkowych dni. Plan zajęć był bardzo ambitny, po raz pierwszy w Polsce zostało przygotowane tak intensywne i obfitujące w godziny lodu zgrupowanie łyżwiarskie. Obozowicze wykazali się niezwykłym hartem ducha i pasja do tego sportu przystępując do każdych zajęć z równym zaangażowaniem pomimo zmęczenia. Grupa składała się z 16 osób i została podzielona na 2 ośmioosobowe podgrupy. W czasie obozu skupiliśmy się na szlifowaniu podstawowych elementów łyżwiarskich takich jak półłuki, trójki pojedyncze i podwójne, ale także nie zabrakło zwrotów, mohawków oraz pojedynczych skoków. Obóz zakończył Bal Przebierańców, uczestnicy wykazali sie pomysłowością w zaprezentowanych kreacjach.

 

Podsumowując Przez 6 dni intensywnie trenowaliśmy, pobudzaliśmy do pracy nieznane dotąd partie mięśni oraz spędzaliśmy miło czas.

Już nie możemy się doczekać ponownego spotkania.

 

powrót
Home / O nas / Oferta / Galeria / Aktualności / Kontakt / Blog / Edycja X / Formularz zgłoszeniowy / Polityka prywatności / Mapa strony
© Copyright FigurujeMY.pl 2014 projekt i realizacja: design R